czwartek, 17 września 2009

Skrawki wolnego czasu..

Po długiej przerwie, znów jestem... choć nie zagoszczę i tym razem zbyt długo - jutro przylatują do nas kolejni goście, pogoda dopisuje (po długich dniach okropnej szarugi, nagle słońce znów zawitało, drzewa zmieniają swoje szaty - kolory jesieni ubarwiają w coraz piękniejszy sposób Edynburskie zaułki! Kasztany dojrzewają, wrzosy na dobre zagościły na wszelakich wzgórzach.. wymarzony czas na długie wędrowanie..)
Ostatni tydzień minął nam w pięknej, słonecznej atmosferze.. Przez te kilka dni, po raz kolejny odkrywaliśmy ciekawe miejsca Edynburga i okolic, wraz z naszymi przesympatcznymi gośćmi :)
W takich dniach nasze codzienne sprawy, odchodzą na bok i żyjemy na zupełnie innych zasadach - jednak muszę Wam wyznać, że dla mnie za każdym razem to chwile tak miłe - do tego stopnia, iż traktuję je każdorazowo jak wielkie święto!
Wczoraj pożegnaliśmy naszych znajomych.. znów zakrada się smutek i chęć przedłużenia czasu, który wspólnie spędzaliśmy.. nasze świętowanie zostało zakończone, jednak dzięki zdjęciom i zachowanym w sercu wspomnieniom, nie raz będziemy powracać do tych minionych chwil..

Kreśląc tak niewiele - w gwoli wyjaśnienia, mojego milczenia - dziękuję Wam za odwiedziny i za każde przesłane słowo!
Po kilku dniach nieobecności - takie miłe niespodzianki, jakimi są między innymi Wasze komentarze - sprawiają wiele radości!
Wkrótce znów zacznę Was odwiedzać oraz dzielić się z Wami moją jesienną codziennością :)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wiele słońca!!!


4 komentarze:

 1. Bardzo urokliwe szyszki:)))Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie, jestem tu po raz pierwszy.
  Bardzo ciekawe miejsce, cudowne zdjecia :)
  Pozdrawiam, bede zagladac :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja życzę Ci dużo słoneczka.
  Szyszki piękne.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam ślicznie!
  Szyszki i mnie zachwyciły :)
  Wildrose - miło mi ogromnie, że tak pozytywnie odbierasz ten skrawek mojej wirtualnej przestrzeni! Mam nadzieję, że z przyjemnoscią będziesz do mnie powracać :)

  Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

LinkWithin

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin